تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه ، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است .

رزرواسیون هتلهای تاپ

کارگزار تورهای آذربایجان

کلاسهای ارشد جهانگردی

پکیچ جغرافیا و صنعت توریسم

پکیچ ارشد مدیریت جهانگردی

ميراث‌جهاني ايران در حوزه هنرهاي معاصر معرفي شود

ميراث‌جهاني ايران در حوزه هنرهاي معاصر معرفي شود

موضوع خبر: میراث گردشگری
تاریخ: بیست و چهارم فروردین ماه 1390
منبع خبر: خبرگزاری میراث
وب سایت اولدوز صرفا درج کننده خبر می باشد.
ulduz-111

شرح خبر

سفير اتريش خواستار برگزاري نمايشگاهي از کارهاي هنري بين‌المللي قرن متعلق به ايران شد تا داشته‌ها و ميراث‌جهاني ايران در اين حوزه معرفي شود.
به گزارش ميراث آريا (chtn)، سفير اتريش در ديدار با رئيس سازمان ميراث‌فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري کشور ضمن ابراز خرسندي از حضور در جشن جهاني نوروز، از ملاقات و سفر به برخي از استان‌ها و مناطق آزاد که سازمان ميراث‌فرهنگي ترتيب داده بود، قدرداني کرد.
«توماس بوکس‌بائوم»، ايران را کشوري برخوردار از فرهنگي کهن و غني معرفي کرد و گفت: ايران و اتريش هيچ وقت با هم در جنگ نبودند و از نظر تاريخي مشارکت خوبي با يکديگر داشتند.
او ضمن اشاره به حوزه گردشگري گفت: همکاري‌هايي با شرکت سرمايه‌گذاري گردشگري ايران داشتيم و اسناد خوبي تبادل شد، همچنين جلساتي براي همکاري شرکت مربوطه با همتاي ايراني صورت گرفت.
سفير اتريش ادامه داد: يکي از ماموريت‌هايي که درصدد انجام آن هستيم همکاري با اپراتورهاي تور شرکت‌هاي توريستي است که در اين چارچوب با مدير کل توريسم اتريش ملاقات‌هايي صورت گرفته است و رئيس آژانس‌هاي توريستي اتريش علاقمند به همکاري با مسوولان مربوطه در ايران هستند.
«توماس بوکس‌بائوم» با بيان اينکه انتقال تجربه و مهارت، اقدام پر‌هزينه‌اي نيست، خاطرنشان کرد: زيرساخت‌هاي لازم در ايران وجود دارد و تنها نکته حايز اهميت اين است که بدانيد سرمايه‌ها بايد در چه بخش و به چه صورت هزينه شود.
او ادامه داد: با توجه به اينکه ايران آموزش‌هايي در حوزه گردشگري در دست انجام دارد، بنابراين مي‌توانيم همکاري‌هايي در زمينه رشته‌هاي تحصيلي مشترک با موسساتي که در سطح جهاني هستند، داشته باشيم.
سفير اتريش آمادگي مسوولان را براي ارايه تجربياتي در راستاي توريسم بهداشتي، درماني، ورزشي و همچنين توريسم کوهنوردي اعلام کرد و گفت: توريسم راه خوبي براي همکاري‌هاي مردم با مردم است تا با ارايه ايده‌هاي خود همکاري‌ها بهتر پيش رود.
او در ادامه ضمن تشکر از همکاري موزه ملي ايران از فعاليت‌هاي آينده اين موزه استقبال کرد و گفت: قرار است سال آينده در زمينه سکه‌هاي ايراني نمايشگاهي برگزار کنيم.
سفير اتريش در پايان خاطرنشان کرد: نمايشگاهي از دست‌نوشته‌هاي تاريخي ايران که در اتريش است، برگزار خواهيم کرد

خبرهای مرتبط


شما در این صفحه هستید: اخبار اخبار میراث فرهنگی ميراث‌جهاني ايران در حوزه هنرهاي معاصر معرفي شود