تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه ، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است .

رزرواسیون هتلهای تاپ

کارگزار تورهای آذربایجان

کلاسهای ارشد جهانگردی

پکیچ جغرافیا و صنعت توریسم

پکیچ ارشد مدیریت جهانگردی

رادیو و تلویزیون ترکیه

 

کشور: جمهوری ترکیه

پایتخت: آنکارا
وسعت: 783562 کیلومترمربع
جمعیت: 75 میلیون نفر سال 2010
زبان رسمی: ترکی
پول رایج: لیر ترکیه
شهرهای مهم: استانبول، آنتالیا و ازمیر
istanbul-2
رادیوی 1،2 و 3 ترکیه

رادیو 1

خدمات رادیو به  99 ٪ از جمعیت در کشور رسیده می شود و به برنامه های آموزشی و فرهنگی از جمله تئاتر، موسیقی و سرگرمی، همراه با اخبار و ورزش اختصاص داده شده است. این پخش با استفاده از 12 FM و 12GM قابل دریافت است.

مرکز پخش رادیو در آنکارا می باشد و مدت زمان بارگیری در هفته  164 ساعت است. رادیو 1، برای پخش برنامه های خاص منطقه ای و در فواصل زمانی مشخص برنامه دارد. همچنین متعهد پخش برنامه های مشترک و برنامه شب است.

رادیو II

به 97 ٪ از جمعیت ترکیه سرویس دهی میکند. برنامه های رادیو 2نیز عمدتا به فرهنگ، آموزش و پرورش، درام، موسیقی، سرگرمی، اخبار و رویدادهای ورزشی اختصاص داده شده است.

دسترسی با 3 FM و 3 GM

مرکز پخش در استانبول و طول مدت بارگیری در هفته 126 ساعت است.

رادیو III

به 90 ٪ از جمعیت ترکیه سرویس دهی میکند.و برنامه هایش عمدتا موسیقی های داخلی و خارجی و مردمی می باشد. از طریق 94 فرستنده FM پخش می شود.

مرکز رادیو آنکارا است و مدت زمان بارگیری در  هفته 168 ساعت است.

رادیو گردشگری ترکیه

پخش خدمات به آنتالیا، ازمیر، Kalkan ، کوش آداسی، مارماریس، نوشهیر و مناطق پامک کالا، و برنامه هایش موسیقی، مباحث فرهنگی و اخبار میباشد.

پخش انگلیسی، آلمانی و فرانسوی، در استریو از طریق 7 فرستنده FM است. این مرکز در آنتالیا لارا و مدت زمان پخش بارگیری در هفته 61 ساعت است.

رادیوی صدای ترکیه

صدای رادیو ترکیه

پخش ایستگاه در 16 زبان فراگیر به ترکی به اروپا، بخش شمال شرقی ایالات متحده، آسیا، شمال آفریقا، بالکان، آسیای مرکزی و آسیای شرق دور و مناطق دیگر است. مرکز پخش در آنکارا میتهات پاشا، و مدت زمان پخش بارگیری در هفته 346 ساعت است.

تلویزیون ترکیه

با توجه به قانون اساسی جمهوری ترکیه، پخش تمام برنامه های رادیو و تلویزیون تحت انحصار دولت هستند. با این حال، کانال های ترکیه به تدریج افزایش یافته و از تلویزیون های خصوصی و ایستگاه های رادیویی در ترکیه و خارج از کشور از طریق ماهواره پخش میشوند.

    شما در این صفحه هستید: اطلاعات توریستی جاذبه های گردشگری ترکیه رادیو و تلویزیون ترکیه