تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه ، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است .

کارگزار تورهای آذربایجان

کلاسهای ارشد جهانگردی

پکیچ جغرافیا و صنعت توریسم

پکیچ ارشد مدیریت جهانگردی

ثبت نام کارشناسی ارشد91

زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد91 اعلام گردید.

قائم‌مقام سازمان سنجش آموزش کشور از آغاز ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد 91 از 17 آبان‌ماه خبر داد.

ابراهیم خدایی قائم‌مقام سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با فارس از آغاز ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد سال 91 از 17 آبان‌ماه خبر داد و مهلت داوطلبان برای ثبت‌نام را 8 روز اعلام کرد.

به گفته وی ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد 91 از 17 آبان‌ماه آغاز می‌شود و تا 25 آبان‌ماه ادامه دارد.

قائم‌مقام سازمان سنجش آموزش کشور زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد سال 91 را روزهای 26 تا 28 بهمن‌ماه اعلام کرد.

وی از افزایش تعدادی رشته بین رشته‌ای در آزمون کارشناسی ارشد 91 نسبت به سال گذشته خبر داد و گفت: ظرفیت پذیرش آزمون کارشناسی ارشد سال 91 هنوز مشخص نیست.

تلفن تماس:· 9 - 66383307

جزوات کارشناسی ارشد مدیریت توریسم

 

سازمان سنجش آموزش کشور دفترچه راهنمای ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال 1390 را منتشر کرد.

دفترچه راهنمای ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد سال 1390 منتشر شد. سازمان سنجش آموزش کشور دفترچه راهنمای ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال 1390 را منتشر کرد. به گزارش خبرنگار مهر، داوطلبان شرکت در آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی سال 90 می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org به دفترچه راهنمای این آزمون دسترسی یابند. شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام و شرکت در آزمون، شرایط و ضوابط ثبت نام اتباع خارجی در آزمون، سهمیه ها و تسهیلات و امتیاز فارغ التحصیلان رتبه اول کارشناسی دانشگاهها از جمله مواردی است که در دفترچه راهنما برای داوطلبان شرکت در کنکور کارشناسی ارشد 1390 درج شده است.

جهت اطلاعات در زمینه رشته های مدیریت جهانگردی، جغرافیا و برنامه ریزی توریسم و علوم اجتماعی – برنامه ریزی توریسم با ما تماس بگیرید.

شما در این صفحه هستید: آموزش کنکور مدیریت جهانگردی ثبت نام کارشناسی ارشد91